ve de ki hakkında

Şiirler, Serkan Işın’a aittir. 2006-2010 tarihleri arasında yazılmışlardır. Her ne kadar -2010 yılında- beyan ettiysem de, o beyandan bu yana, bir adet dizeli şiir yazmışlığım var. Onun dışında da dizeli/mısralı şiir yazacağımı sanmıyorum. “Ve de ki” aslında bir kitap -seçme şiirleri falan gibi- olacaktı, Ebabil’den çıkar diye düşünüyordum fakat bu bile yorucu geliyor. O yüzden şimdilik, meraklısı için bu siteyi kullanıyorum. 2011 Şubat ayı itibarı ile siteyi, kitabın hem gövdesi hem de dağıtımı, yayını için kullanmaya karar verdim.

Bunun dışında görebileceğiniz siteler www.poetikhars.com, www.dadamatik.com (düzyazılar için) ve www.harsmatik.com olarak sıralanabilir.

Karagöz edebiyat dergisi web sitesi ise www.karagozedebiyat.com adresinde…

Site hakkında

Bu sitede yer alan ve alacak şiirlerin hepsi ancak site kaynak gösterilmek kaydı ile diğer mecralarda yayınlanabilir. Siteye ya da kitaba referans verecekseniz her anlamda http://www.vedeki.com adresini belirtmeniz kafidir. Ayrıca bu sitede yer alan ve kitapta yer alan şiirlerin hiç biri yıllıklara alınamaz, antolojilerde kaynak gösterilmeden kullanılamaz ve yazarının izni olmadan hiç bir şekilde derlemelerde yer alamaz. Bu tür bir eylem içinde iseniz, önce vazgeçiniz, hiç kimsenin şiirlerini kaynak belirtmeden ya da şairine sormadan bir yerlerde toplamanız sizi güçlü ve akıllı ve şiirden anlayan biri olarak göstermeyecektir, eğer vazgeçemeyecek kadar atıl durumda iseniz, en azından bu kitabı ve şairini derleme dışı bırakınız.

Alıntılama örneği;

Işın, Serkan (2011): Ve de ki, kendi yayını. http://www.vedeki.com adresinden alındı.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: