Nasıl?

Kitabı nasıl satın alabilirim?

Kitabı satın alamazsınız. Size göndermem gerekiyor. Bunun için de bir çıktısını alıp, küçük baş yayıncılık esaslarına göre, düzenleyip, ciltleyip, size özel şekilde hazırlamam ve doğruca tanıdık bir ciltcinin yanına gitmem, sonra da kitabı 3,5 TL karşılığında karton cilt yaptırmam vs. Eğer bütün bu zahmetlere şairini sokmaktan haz alacak iseniz, mücadeleyi severim. Bütün bunlara değer, diyorsanız, şartlarım aşağıdadır.

– Kitabı PDF olarak indirip, çıktısını siz de kitap yaptırabilirsiniz. Büyük maliyet değil. Nasıl yapacağınız gelince, her PDF ya da e-kitap gibi bu da basılabilir durumda. Şöyle ki, eğer Çift Taraflı yazmayı beceren bir yazıcınız var ise (benimkisi EPSON) FoxItReader’da PDF’i açtıktan sonra baskıya verebilirsiniz. Daha önce çift taraflı baskı yapmadıysanız işiniz biraz uzayabilir. Yok bunlarla uğraşamam diyorsanız;

– Bana yazışma adresinizi verebilirsiniz. Sadece kitap göndermek için kullanacağım bu adres sayesinde, ben de neşe içinde hazırladığım kitabın bir kopyasını, size gönderirim.

Bedeli?

– Kitap dağıtımcıya gitmediği, sadece benim bilgisayarımda tasarlanıp, şairi tarafından çıktısı alındığı için üretim bedeli kısıtlı. Bu yüzden şimdilik, kitap çok fazla okur tarafından basılı olarak istenmeyeceği için, bedelini size ödetecek değilim. Fakat eğer sayı artmaya başlarsa -ki hiç sanmıyorum, o zaman muhtemelen bir şeyler düşünürüm. Şimdilik sorun değildir.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.